Fikir birliği sağlanırsa yarın Erzurum'da

Elazığspor’da teknik direktörlük görevi için mesafe kaydedilen Mehmet Altıparmak konusunun, bordo-beyazlı yöneticilerle Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın akşam saatlerinde gerçekleştireceği toplantı neticesinde netliğe kavuşacağı ileri sürüldü. Mehmet Altıparmak isminde fikir birliği sağlanırsa, deneyimli çalıştırıcının yarın Erzurum kampına katılabileceği belirtildi.

Fikir birliği sağlanırsa yarın Erzurum'da Spor

İbrahim KARAKULAK

Bayram Bektaş’ın ardından bir çok isim ile görüşen ancak anlaşma sağlanamayan teknik direktörlük görevi için Başarılı Teknik Adam Mehmet Altıparmak ile yapılan iki görüşme de olumlu sonuçlanmıştı.

Daha fazla vakit kaybını göze almak istemeyen temsilcimizde Altıparmak konusu ile ilgili bu akşam kulüp yöneticileri ile Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın bir toplantı gerçekleştireceği öne sürüldü.

Toplantı sonucunun ardından Mehmet Altıparmak konusunun kesin bir netliğe kavuşacağı belirtilirken, deneyimli çalıştırıcı için fikir birliği sağlandığı takdirde, Mehmet Altıparmak’ın yarın Erzurum’a geçerek takımın başında yeni sezon hazırlıklarına katılacağı öğrenildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet