Şampiyonlar Baskil’e akacak!

30 Temmuz Pazar günü Kahraman Şehidimiz Fethi Sekin anısına Baskil ilçesinde Muaythai Altın Kemer Turnuvası düzenlenecek. Organizasyonda dünya, Avrupa ve Balkan şampiyonları da mücadele edecek olurken, turnuvaya Ağır Siklet Dünya Kick Boks Şampiyonu Orhan Doğan’ın da şeref konuğu olarak katılması bekleniyor.

Şampiyonlar Baskil’e akacak! Spor

İbrahim KARAKULAK/Özel

Baskil’de 30 Temmuz Pazar günü İzmir’de şehit düşen Kahraman Polisimiz Fethi Sekin anısına Muaythai Altın Kemer Turnuvası’nın düzenlenmesi hedefleniyor. Türkiye’nin her bölgesinden turnuvaya önemli sporcular katılacak. Dünya, Avrupa ve Balkan şampiyonlarının altın kemer için ringe çıkacağı organizasyona, ayrıca Ağır Siklet Dünya Kick Boks Şampiyonu Orhan Doğan, Eski Milli Sporcu ve Organizatör Nusret Öncü, Muaythai Federasyonu As Başkanı Hasan Yıldız ve b ir çok ünlü ismin de şeref konuğu olarak katılması bekleniyor.

“ÖNEMLİ ŞÖHRETLER BASKİL’E GELECEK”

Konuyla ilgili gazetemize açıklamada bulunan Muaythai Federasyonu Doğu Anadolu Bölgesi Büyükler Teknik Kurul Başkanı ve 5. Kademe Teknik Direktör Selahattin Omaç, kahraman şehidimizin anısına düzenlenecek olan organizasyon için çalışmaların ve hazırlıkların devam ettiğini kaydetti. Baskil’e ünlü ve dünya çapındaki sporcuların gelerek ringe çıkacağını da ifade eden Omaç; “Organizasyonumuz için çalışmalar sürüyor. Bu konuda bize Baskil Belediye Başkanımız Sayın İhsan Akmurat desteklerini esirgemiyor kendilerine teşekkürlerimiz sunuyorum. Bu organizasyonla ilgili Sayın  Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’dan da görüş ve fikir alacağız. Önemli şöhretler Baskil’e gelecek ve şeref konuğumuz olacak. İnşallah 30 Temmuz’da güzel bir organizasyon gerçekleştireceğiz ve bunun devamını da sağlayacağız.”dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet