MÜSİAD'dan Valiye ‘Hayırlı olsun’ ziyareti

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, beraberindeki heyet ile birlikte Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

MÜSİAD'dan Valiye ‘Hayırlı olsun’ ziyareti Güncel

Vali Kaldırım’a hayırlı olsun dileğinde bulunan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yeni Valimizin İlimizde de çok başarılı çalışmalara imza atacağına gönülden inanıyoruz.  Yeni görevlerinde MÜSİAD Ailesi olarak kendilerine başarılar diliyorum. Elazığ eski Valimiz Sayın Murat Zorluoğlu İlimize unutulmayacak hizmetlere imza attı. kendilerine yaptığı çalışmalardan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Yeni Valimiz geçmişi başarılarla dolu bir bürokratımız, inşallah güzelliklerle dolu ilimize çok güzel çalışmalar yapacak. Sayın Valimize MÜSİAD’ın çalışmaları hakkında bilgiler aktardık. Valimiz çalışmalarımızda her zaman yanımızda olacağını ifade etti.”ifadelerine yer verdi.

ELAZIĞ’DA GÖREV YAPMAK ONURDUR

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım da ziyaret için teşekkür ederek, “Elazığ, Türkiye’nin en önemli illerinden biri. Burada görev yapacak olmaktan büyük onur duyuyorum. MÜSİAD ailesi ve kurumlarımızla birlikte İlimizi daha iyi noktalara getirmenin gayreti ve çabası içinde olacağız” şeklinde konuştu. (Bülten)

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet