Gakgo’dan çift çalışma

Yeni sezon hazırlıkları için Erzurum’da olan Elazığspor, gerçekleştirdiği antrenmanda core training ve koşu çalışması yaptı. Ötee yandan Erzurum’da yaşayan Elazığlılar bordo-beyazlılar futbolcularla bir araya geldi.

Gakgo’dan çift çalışma Spor

Kadir DEVİR

 

Elazığspor’da yeni sezon hazırlıkları Erzurum’da yapılıyor. Bordo-beyazlılar bu kapsamda bugün saat 10:30’da antrenman gerçekleştirdi. Polat Erzurum Resort Otel Palandöken sahasında yapılan çalışmada core training ve koşu antrenmanı yapıldı.  Antrenör Muammer Sürmeli, Altyapı Koordinatörü Mehmet Kaplan ve kaleci antrenörü Sacit Taşdemir yönetiminde yapılan çalışmada tüm futbolcular yer aldı. Temsilcimiz bu akşam saat 18:00’de yapacağı antrenman ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.

ERZURUM’DA YAŞAYAN ELAZIĞLILAR TAKIMI AĞIRLADI

Öte yandan Erzurum’da yaşayan Elazığlılar bordo-beyazlıları geçtiğimiz akşam yemeğinde ağırladı. Fethi Polat ve Zülfü Kaya’nın öncülüğünde gerçekleşen yemeğe teknik heyet, futbolcular ve kulüp personelleri katıldı. Kulüp Genel Müdürü Akif Kıraç yemeğin organize edilmesinde emeği geçenlere teşekkür ederken, üzerinde isimleri yazılı olan 23 numaralı Elazığspor formasını  Zülfü Kaya ve Fethi Polat’a takdim etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet