Onur, Ömer ve Mesut’tan değerlendirme

Yeni sezon hazırlıkları için Erzurum’a giden Elazığspor’da Kaptan Onur Güney ve Ömer Yıldız ile Bandırmaspor’a transfer olan Mesut Saray gazetemize özel açıklamalarda bulundular.

Onur, Ömer ve Mesut’tan değerlendirme Spor

İbrahim KARAKULAK/Özel

Geçtiğimiz gün 1. Etap hazırlık kampı için Erzurum’a giden Elazığspor kafilesini Bandırmaspor’a transfer olan Mesut Saray uğurladı… Temsilcimiz ile sözleşme imzalayan ve yuvada kalan Kaptan Onur Güney camia olarak çabalamaya devam edeceklerini kaydetti… Geçtiğimiz sezonun 2. Devresini Hatayspor’da geçiren ve başarılı bir performans sergileyen Ömer Yıldız kendini geliştirdiğini kaydetti… Kafilenin Erzurum’a gitmeden önce Onur, Ömer ve Mesut’un gazetemize yaptığı açıklamalar şöyle;

“ ELAZIĞSPOR İLE SÖZLEŞMEMDE HİÇBİR SIKINTI YOK”

Sergilediği mücadeleci futbol ve liderlik ruhu ile taraftarın takdirini toplayan Onur Güney temsilcimiz ile geçtiğimiz günlerde sözleşme uzatmıştı. Bu sezon da bordo-beyazlılarda kalacak olan Kaptan Güney sözleşmesinde bir sıkıntısının olmadığını ve yeni sezonda da başarılı olacaklarına inandığını kaydetti. Onur; “Elazığspor ile sözleşmemde hiçbir sıkıntı yok.  Elazığspor bizim takımımız zaten. Bu zamana kadar hiçbir zaman da bir sıkıntı olmadı zaten. Olmayacak da zaten. Bu sene de Allah nasip ederse Elazığspor’u istediği hedef ulaştırmak için takım olarak, yönetim olarak, teknik ekip olarak, camia olarak çabalayacağız. İnşallah bunda da başarılı olacağız.” Dedi.

"HİZMET ETMEK İÇİN GİTTİM VE KENDİMİ GELİŞTİRDİM”

Eski Teknik Direktör Bayram Bektaş ile yıldızı barışmayan ve geçtiğimiz sezon Hatayspor’a kiralık olarak gönderilen genç oyuncu Ömer Yıldız da kendisini geliştirdiğini kaydetti. Kendisi ve takımı için sezona iyi hazırlanmayı hedeflediğini de kaydeden Ömer Yıldız; “Elazığspor benim takımım. Ben buranın çocuğuyum. Buraya hizmet etmek için gittim ve kendimi geliştirdim. Daha çok üzerine koydum. Takıma bir şeyler katabilmek için. Şimdi Erzurum kampına gidiyoruz. Kamptan iyi bir şekilde dönmek istiyorum. Kendim için de takımım için de yeni sezona iyi hazırlanacağım. İnşallah başarılı oluruz.”diye konuştu.

“ELAZIĞSPOR’UN BENDE EMEĞİ ÇOK”

Bandırmaspor’a transfer olan Mesut Saray da kafileyi Erzurum’a uğurlayanlar arasındaydı. Başkan Sedat Karataş, Kaptan Onur Güney ve eski takım arkadaşları ile helalleşen Mesut Saray, temsilcimizden ayrıldığı için üzgün olduğunu dile getirirken Elazığspor’a başarı temennisinde bulundu. Mesut Saray; “Elazığspor’un bende emeği çok var. Taraftarların, yönetimin ve arkadaşların olsun. Ayrıldığım için üzgünüm. Takım arkadaşlarımı kampa uğurlamak nasip oldu. öyle denk geldi. Yolları açık olsun. Elazığspor’un da yolu açık olsun. İnşallah bu sene istedikleri hedefe ulaşırlar. Bandırmaspor ile anlaştık. Benim için de farklı bir yer oldu. Hayırlısıyla orayı da tekrardan şampiyon yapacağız. Çünkü öyle bir kadro kuruluyor. Öyle hedefler var. İnşallah benim için de, takım için de, burası için de hayırlı olur. Herkesin sezonu hayırlı olsun.” İfadelerinde bulundu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet