Altıparmak ile bugün İstanbul'da görüşülecek

Şu ana kadar bir çok isimle görüşen ancak sonuç alamayan Elazığspor bugün öğle saatlerinde İstanbul'da Mehmet Altıparmak ile bir araya gelecek. Anlaşma sağlanırsa deneyimli çalıştırıcı temsilcimizde yeni teknik adam olarak göreve başlayacak.

Altıparmak ile bugün İstanbul'da görüşülecek Spor

İbrahim KARAKULAK

Teknik Direktör Bayram Bektaş'ın ayrılmasının ardından bir çok isim ile görüşen ancak şu ana kadar somut bir adım atılmayan teknik direktörlük görevi için Tecrübeli Çalıştırıcı Mehmet Altıparmak ile bir ön görüşme gerçekleştirilmiş ve bu görüşme olumlu geçmişti.

Temsilcimiz Altıparmak ile bugün öğle saatlerinde İstanbul'da bir görüşme daha yapacak. Bu görüşme için dün gece saatlerinde İstanbul'a giden Deneyimli Teknik Adam Mehmet Altıparmak'ın da temsilcimizde görev almayı istediği öğrenilirken, bu görüşmenin olumlu sonuçlanması halinde Altıparmak göreve başlayacak.

Göreve başlar başlamaz başarılı çalıştırıcı Erzurum'a geçerek yeni sezon hazırlıklarına start veren temsilcimizin başına geçecek ve hazırlıklar yoğun bir şekilde devam edecek.

Her hangi bir pürüzün çıkmaması durumunda Mehmet Altıparmak ile anlaşılamasına kesin gözüyle bakılırken anlaşılamaması halinde ise alternatif isimlerin de beklemede tutulduğu iddia edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet