Personele motivasyon eğitimi!

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeline, Eğitimci-Yazar Hacı Ormanoğlu tarafından " Kişisel Gelişim, Çalışanların Moral ve Motivasyonlarının Yükseltilmesi" konulu seminer verildi.

Personele motivasyon eğitimi! Güncel

Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü toplantı salonunda düzenlenen seminere İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Turan Karahan, Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürü Özkan Özbay, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Vedat Ergün, Şube Müdürleri ve İl Müdürlüğü personeli katıldı.

Seminerin açılış konuşmasını yapan İl Müdürü Turan Karahan; " Sizler adına hocamıza öncelikle hoş geldiniz diyorum. Kıymetli hocam bugün düzenleyeceği seminer ile moral ve motivasyonumuzu yükselterek, mutlu ve başarılı  çalışma hayatıyla alakalı tüyolar verecek. Biz çalışanlar işe gelirken sürekli dinç olmalıyız, güleryüzlü, sanki işe yeni başlamış bir memur gibi heyecanlı, idealist, yenilikçi olmalı ve değişime açık olmalıyız” dedi.

‘TEK BİR DOKUNUŞLA DEĞİŞİMLERİ GÖREBİLECEĞİZ’

Tarım teşkilatı olarak tarladan sofraya kadar uzanan  bir süreci yönettiklerini belirten Karahan, “Saha yada masabaşı farketmez çalışırken karşılaştığımız problemlere pratik çözümler üretebilmek adına sizleremotivasyon eğitimleri düzenliyoruz. Bugün burada İlimizin yetiştirdiği çok önemli bir değer olan sayın hocamızdan gerekli bilgileri alacağız ve tek bir dokunuşla hayatımızdaki değişimleri görme şansına sahip olacağız " dedi.

ORMANOĞLU’NA HEDİYE TAKDİM EDİLDİ

 İl Müdürü Turan Karahan, bu güne kadar yapmış oldukları başarılı  çalışmalarından  dolayı  başta şube müdürleri ve birim amirleri olmak üzere tüm  personele teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi. Program Eğitimci-Yazar Hacı Ormanoğlu'nun ‘ Kişisel Gelişim, Çalışanların Moral ve Motivasyonlarının Yükseltilmesi’ konulu semineri ile devam etti. Program sonunda Hacı Ormanoğlu'na  İl Müdürü Turan Karahan tarafından hediye verildi. (Haber Merkezi)

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet