Nailbey'de yaz temizliği

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte vatandaşlarımıza daha sağlıklı ve ferah bir çevre oluşturmak için temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye ekipleri, bu doğrultuda Nailbey Mahallesi’nde detaylı bir temizlik çalışması başlattı.

Nailbey'de yaz temizliği Güncel

Sabahın erken saatlerinden itibaren mahalle içerisindeki çöpleri ve ambalaj atıklarını temizleyen belediye ekipleri daha sonra mahalle içerisindeki kaldırımları, cadde ve sokakları yıkayarak daha steril bir ortam oluşturdu.

MUHTARDAN ÇAĞRI

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin mahallelerinde başlattığı kapsamlı temizlik çalışmalarının vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandığını belirten Nailbey Mahalle Muhtarı İhsan Parlak, özellikle vakti dışında kapı önlerine bırakılan çöp poşetlerinin sıkıntı yarattığını belirtti.

Belediye ekipleri tarafından belirlenen çöp alma saatlerine uyulması konusunda vatandaşlarımızın daha hassas davranması gerektiğini belirten Muhtar Parlak, bırakılan çöplerin daha sağlam ambalajlarda bırakılmasının ve etrafa saçılmamasına dikkat edilmesinin temizlik ekiplerinin de işlerine daha kolaylık sağlayacağını söyledi. (Haber Merkezi)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet