Transferde son durum

Elazığspor’da yabancı futbolcularla transfer görüşmeleri sürüyor… Temsilcimiz 2 kaleciyi kadrosuna katmayı hedefliyor… Yeni teknik adamın birkaç gün içerisinde Erzurum kampına katılacağı öğrenildi.

Transferde son durum Spor

Kadir DEVİR

Transferin suskun takımı Elazığspor’da ilerleyen günlerde hareketli bir sürece girilmesi bekleniyor. Son olarak Manisaspor’da forma giyen Erman Bulucu’yu renklerine bağlayan Elazığspor’un Boluspor’dan Kadir Bekmezci ile prensip anlaşmasına vardığı bildirildi.

AXEL MEYE GÖRÜŞMESİ SÜRÜYOR

Öte yandan Eskişehirspor forması ile forvet hattında geçtiğimiz sezon dikkat çeken Axel Meye konusunda temsilcimizin görüşmelerine devam ettiği öne sürüldü. Öte yandan Meye’nin yanı sıra bu mevki için bazı oyuncularla da görüşmelerin devam ettiği bildirildi.  İleri uç mevkisine, santrafor, sol, sağ açık ve forvet arkası mevkileri için yabancı oyuncu transfer etmeyi amaçlayan Elazığspor’un bu ayrıca eski futbolcusu Cleyton ile görüşme gerçekleştireceği öğrenildi.

2 KALECİ ALINACAK

Bordo-beyazlılar Serdar Kulbilge ve Çağlar Şahin Akbaba’nın ayrılmasının ardından kaleci arayışlarına başlamıştı. Bu önemli mevki için Elazığspor’un bazı isimlerle görüşmelerini sürdürdüğü ve bu mevki için en az iki isimle anlaşma sağlamayı hedeflediği bildirildi.

YENİ TEKNİK ADAM BİR KAÇ GÜN İÇERİSİNDE ERZURUM’DA OLACAK

Bayram Bektaş’ın ardından teknik direktörlük koltuğu boş olan temsilcimizin bu kapsamda da ciddi bir aşama kaydettiği belirtildi. Erzurum kampına başlayan Elazığspor’un birkaç gün içerisinde teknik direktör sorunun u çözeceği öğrenildi. Anlaşılan teknik adamın birkaç gün içerisinde Erzurum’a giderek kampa başlayan Elazığspor’un başına geçeceği öğrenildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet