Desteksiz destek!

Ekonomik sıkıntıları devam eden Elazığspor’da başlatılan yardım kampanyasına Başkan Sedat Karataş ve kurmayları da destek verdi. Başkan Karataş ve ekibi dün bankaya giderek temsilcimize destek olmak için bağışta bulundu.

Desteksiz destek! Spor

A.İbrahim KARAKULAK

 

Başkan Karataş ve yönetim kurulu yardım kampanyasına destek oldu ancak organizasyon yeterli ilgiyi görmedi.

FIFA dosyalarına ödeme yapamadığı için başı büyük dertlere girebilecek olan Elazığspor’da taraftarın ElazığsporFan aracılığı ile başlattığı yardım kampanyasına Başkan Sedat Karataş ve yönetim kurulu üyeleri de destek oldu. Dün saat 11:00’de Vakıfbank Fırat Şubesi’ne giden Karataş ve kurmayları, bağışta bulunarak Elazığspor’a yardım konusunda öncülük ettiler ancak organizasyonun daha önce duyurulmasına rağmen spor kamuoyunun yakından tanıdığı isimler ve birkaç taraftar dışında kimsenin olmaması da tepki ile karşılandı. Temsilcimizin ekonomik sorunlarının had safhaya çıktığı dönemlerde Elazığspor’un yardım konusunda yalnız bırakılması “Bu nasıl Elazığspor sevgisi?” dedirtti.

BAŞKAN KARATAŞ İŞ ADAMLARINA VE STK’LARA SESLENDİ

Bağışta bulunduktan sonra açıklamalarda bulunan Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş; “Öncelikle geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından “Elazığspor’a bir destek de sen ver!” kampanyasını başlatan kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Elazığsporumuz son bir aydır sıkıntılı günlerden geçmektedir. Bu da bütün kamuoyunun bilgisi dahilindedir. Bus sıkıntılı süreçte kampanyayı başlattıkları için arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ve bizler de bugün yönetim kurulu üyelerimizle birlikte kampanyaya destek verme kararı aldık. Buradan bütün Elazığlı iş adamlarına, Elazığspor severlerine, Elazığ’ın ileri gelenleri ile STK temsilcilerine sesleniyorum; lütfen bu kampanyaya destek olun. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Başka Elazığspor yok. Elazığspor bu şehrin en büyük marka değeri ve reklam yüzüdür. Taraftarımızın başlattığı bu kampanyaya destek olsunlar. Şimdiden kampanyaya destek verecek olan bütün iş adamlarımıza ve Elazığspor’a gönül verenlere teşekkür ediyorum.”dedi.

“ELAZIĞSPOR’U SEVENLER, DESTEK OLANLAR DİYORUZ ANCAK ŞU ANDA KİMSE YOK!”

Elazığspor’u yalnız bırakmayan spor camiasının tanınan ismi ve Kulüp Eski Yöneticisi Tekin Bulut da; “Tekin Bulut; “Bugün burada Elazığspor’a destek amacı ile bulunuyoruz. Görüyorum ki şu an tam ulaşamadık ancak zaman içerisinde herkese ulaşabileceğiz. Elazığspor’u sevenler, destek olanlar diyoruz ancak şu anda kimse yok. İnanıyorum ki bu uzun soluklu kampanyaya herkes destek olur. Başka Elazığspor yok. Hep destek, tam destek sloganı bu yıl tam yerine oturacak. Hepimiz Elazığspor için elimizden geleni yapıyoruz. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Elazığspor’a destek veren ve verecek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyorum.”ifadelerinde bulundu.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet