Yardım kampanyasına destek verecekler!

Elazığspor Kulübü’ne maddi destek olmak için taraftarların başlattığı yardım kampanyasına, Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş ve yönetim kurulu üyelerinin de destek vereceği açıklandı.

Yardım kampanyasına destek verecekler! Spor

Kadir DEVİR

Yaklaşık 40 Milyon TL borcu olan Elazığspor Kulübü’ne destek amacıyla elazığsporfan tarafından başlatılan yardım kampanyasına  destek artarak devam ediyor. Sıkıntılı süreçten kurtulabilmek adına yapılan girişimler neticesinde yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Elazığlıların ve Elazığsporlu taraftarlar kulübe çeşitli miktarlarda yardımlarda bulunmuş ve bu yardımlar giderek artmıştı. Bir çok oyuncusunu kaybeden bordo-beyazlıların transfer noktasında da henüz resmi bir adım atamamasının ardından ve bazı futbolcu alacaklarını ödeyemediği için kulübün çeşitli yaptırımlarla karşı karşıya kalabileceğinin öne sürülmesi ile birlikte, yardım kampanyasının da önemi artmış durumda.

YARIN SAAT 11:00’DE…

Bu kapsamda Elazığspor Kulübü’nde Başkan Sedat Karataş ve yönetim kurulunun elazığsporfan tarafından tarafından başlatıldığı belirtilen yardım kampanyasına destek vereceği belirtildi. Yarın saat 11:00’de Başkan Karataş, As Başkan Osman Altungök, 2. Başkan Karahan Çelik ve yönetim kurulu üyerli Vakıfbank Fırat Şubesi’ne giderek kampanyaya destek oalcaklar. Elazığspor Kulübü’nden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada; “Büyük Elazığspor taraftarlarının sosyal medyadaki buluşma noktası olan ElazığsporFan tarafından başlatılan “Elazığspor’a bir destekte sen ver!” yardım kampanyasına yönetim kurulumuz da destek verecektir. Kulüp Başkanımız Sedat Karataş, As Başkanımız Osman Altungök, İkinci Başkanımız Karahan Çelik ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz 5 Temmuz Çarşamba günü saat 11:00’da Elazığ Malatya Caddesinde bulunan Vakıfbank Fırat Şubesine giderek yardım kampanyasına destek olacaklardır. Elazığspor’umuzu seven ve sempati duyan herkesi yapacağı yardımlarla kulübümüze destek olmaya davet ediyoruz. Kamuoyuna duyurulur. Elazığspor Kulübü”ifadelerine yer verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet