MARED ziyaretlerini sürdürüyor

Bir süredir Elazığ’da bulunan MARED Başkanı Mahmut Kahraman, şahıs, kurum, kuruluş ve STK’lara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.

MARED ziyaretlerini sürdürüyor Güncel

MARED Başkanı Mahmut Kahraman, 2. Başkan Şaban Polat ile birlikte, Fırat Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret etti. Önceki gün gerçekleşen görüşmede, Başkan Kahraman,“MARED olarak, eğitime katkı sağlamaya ve gençlere destek olmaya çalışıyoruz. Her yıl üniversiteyi kazanıp İstanbul’da okumaya gelen Elazığlı öğrencilere burs imkanı sağlıyoruz. Eğitim bizim en büyük yatırımımız.”şeklinde konuştu. MARED Faaliyetleri hakkında kapsamlı bilgi alan Rektör Demirdağ ise eğitime sundukları katkılardan dolayı MARED ailesine teşekkür etti.

ARSLAN VE DUMANDAĞ’I DA UNUTMADI

MARED Başkanı Mahmut Kahraman ve 2. Başkan Şaban Polat aynı gün içerisinde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Asilhan Arslan’ı da makamında ziyaret etti. Görüşme sonrası bir açıklama yapan Başkan Kahraman: “Sayın Arslan ile MARED faaliyetleri ve Elazığ ekonomisi üzerine güzel istişarelerde bulunduk. MARED ailesine gösterdiği ilgiden ve misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” dedi. Başkan Kahraman’ın ve 2. Başkan Şaban Polat’ın bir başka ziyareti ise Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’a oldu. Dumandağ’ın makamında gerçekleşen ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Kahraman: “Sayın Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu üyeleri ile çeşitli konularda istişarede bulunma şansımız oldu. MARED ailesine gösterdiği ilgiden dolayı Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi. (Haber Merkezi)

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet