Serhat Yabancı hemşehrileriyle buluşuyor

Ünlü İlişki ve Evlilik Terapisti Serhat Yabancı 7 Temmuz günü Batı Kitap-Kırtasiye Çayda Çıra şubesinde düzenlenecek imza gününde okurlarıyla buluşacak.

Serhat Yabancı hemşehrileriyle buluşuyor Kültür-Sanat

Songül DURSUN

 “Ünlü İlişki ve Evlilik Terapisti Serhat YABANCI, 7 Temmuz Cuma Günü Saat 17.00'da Batı Kitap ve Kırtasiye Çaydaçıra Şubesinde Olacak. Batı Kitap Kırtasiye Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Batı yapmış olduğu açıklamada “İmza Gününe Tüm Elazığlıları Bekleriz.”şeklinde konuştu.

SERHAT YABANCI KİMDİR?

1979  Elazığ doğumlu olan Yabancı, uzun yıllar, aile evlilik ve psikoloji konularında uzman olarak çeşitli görevler aldı. Seminerlerin yanı sıra Bireysel- Çift Terapileri, konferanslar, eğitimler, televizyon, radyo programları ve gazetelerde çalışmalar yaptı ve halen devam etmektedir.

Lisans eğitiminden sonra 2 yüksek lisans yapan Serhat Yabancı, ilk kitabını  2013 Mayıs ayında, ikincisini 2014 Kasım ayında çıkardı. Düşündüğün Gibi Değil, Bütün Aşklar Tatlı Başlar, Unutmak mı Affetmek mi? Gibi kitapların yazarı olan Yabancı, “İnsanın, her türlü sorunla başa çıkabilecek gücü olduğuna inanırım. Sadece yöntem ve isteklendirme eksikliğinden dolayı sorunlar yaşarlar. İnsanın maskesiz, kendini olduğu gibi yansıtması kadar, olduğu gibi hissetmesi ve yaşamasının da mutluluğun temel şartı olduğu görüşündeyim.”

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet