Saadet Partililer iftarda bir araya geldi

Saadet Partililer iftar programında buluştu. İftar programında Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacı Bekiroğlu, Müslüman’ın Müslüman’a karşı sorumlu olduğunu hatırlattı.

Saadet Partililer iftarda bir araya geldi Siyaset

Haber: Sevcan ÇOLAK

Elazığ Saadet Partisi İl Başkanlığı iftar programı düzenledi. İftar programına Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, Saadet Partililer ve davetliler katıldı.

İftar programında birlik ve beraberlik mesajı veren Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, “Saadet Partisi İl Teşkilatı’mızın iftar programına teşrif ettiğiniz için hepinize saygılarımı sunuyorum. İçinde bulunduğumuz ay on bir ayın sultanı olan mübarek Ramazan Ayı’dır. Cenab-ı Hak bu ay içerisinde tuttuğunuz bütün oruçları, namaz ve dualarımızı kabul eylesin. Yeryüzünde silah ve savaş altında yaşam mücadelesi veren bütün Müslüman kardeşlerimize kurtuluşlar nasip etsin.  Dünya üzerinde bir Müslüman zulme uğruyorsa biz bu eziyetlere duyarsız kalamayız. Allah Resulü Peygamber efendimiz bizlere yolda bir taş görseniz bu bir kişinin ayağına takılır diye yoldan alsanız sevap işlemiş sayılırsınız diyor. Bu nedenle Müslüman kardeşlerimiz zulme uğrarken biz sessiz kalamayız. Bu mübarek ayda iftar programında sizleri aramızda görmekten çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Allah mübarek Ramazan ayının tekrarını nasip etsin” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet