Erol’dan FIRAT’a açıklama!

Elazığspor’da boş olan başkanlık için ismi geçen İş Adamı Mehmet Ali Erol Fırat gazetesine özel açıklamada bulundu. Erol, destek verildiği takdirde Elazığspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olabileceğini söyledi ancak şu ana kadar her hangi bir destek mesajı alamadığının altını çizdi.

Erol’dan FIRAT’a açıklama! Spor

A.İbrahim KARAKULAK/Özel

Ekonomik sıkıntıları bulunan Elazığspor’da geçtiğimiz hafta Başkan Sedat Karataş düzenlediği basın toplantısında istifa ettiğini açıklamıştı. FIFA’ya olan düzenli ödemelerden dolayı yönetim boşluğunda sıkıntılar yaşayabilecek olan temsilcimizde spor kamuoyunda başkan adayları da gündeme gelmişti. Bu isimlerden en çok ön plana çıkan isim İş Adamı Mehmet Ali Erol olmuştu. Futbolun içinden gelen ve 2 yönetim kurulunda görev alan İş Adamı Erol, konuyla ilgili Fırat gazetesine özel açıklamalarda bulundu. İş Adamı Mehmet Ali Erol Elazığspor taraftarı ve spor kamuoyuna teşekkür etti.

“İLK KEZ FIRAT GAZETESİNE KONUŞTU”

Selçuk Öztürk ve Sedat Karataş başkanlıklarındaki yönetim kurullarında Elazığspor Genel Sekreteri olarak görev alan İş Adamı Mehmet Ali Erol, ilk kez ve sadece Fırat gazetesine özel ve samimi açıklamalarda bulundu.

“TARAFTARIN DESTEĞİ BİZİ MUTLU ETTİ”

Elazığspor Genel Sekreteri Mehmet Ali Erol, Elazığspor'un Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi için adının spor kulislerinde geçmesiyle birlikte kendisine taraftar ve spor kamuoyundan verilen  destekten dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, bordo-beyazlı taraftarlara teşekkür etti.

“ELAZIĞSPOR BİZİM İÇİN HERŞEYDEN ÖNDE GELİYOR”

İş Adamı Erol, gençlik yıllarında Elazığspor'un formasını giydiğini ve daha sonra iki yönetim kurulunda Genel Sekreterlik yapmış biri olduğunu ifade ederek, bu zamana kadar temsilcimizin yanında olduğunu ve bundan sonraki süreçte de Elazığspor’un yanında olmaya devam edeceğini dile getirdi. Kamuoyunda merakla beklenen soruya da cevap veren Erol; “Ben her şeyden önce Elazığspor taraftarıyım. Hayatım boyunca her zaman Elazığspor’un yanında oldum. Bundan sonra da olmaya devam edeceğim. Destek verildiği takdirde Elazığspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olabilirim.”ifadelerinde bulundu. İş Adamı Mehmet Ali Erol ayrıca şu ana kadar her hangi bir destek mesajı alamadığının da altını çizdi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet